| Nato: | 07-01-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1958756 |
| Microchip: | 380260004127440 |
| Madre: | OKSANA DI MAGGIO ITALIA |
| Padre: | BAHDIIR LUPIDELLASILA |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,08% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.76 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() BAHDIIR LUPIDELLASILA- -COI: 21.68% |
![]() CAOS- -COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() ANYANKAS A SWEET SUNSHINE- -COI: 19.60% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() OKSANA DI MAGGIO ITALIAHD B ED BLCOI: 20.37% |
![]() ARIMMINUM STORMHD A ED 0COI: 18.58% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Ellis z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 20.18% |
![]() Collin SotisHD A ED 0COI: 22.13% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|
Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||||
![]() Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LEAH | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OKSANA DI MAGGIO ITALIA | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Ellis z Blatnických vinic | 4 | 6.25 | 25 | 9 (36%) | 22.22% | 22.22% | - | 11.11% | - |
| Aika z Vlčího dubu | 7 | 7.57 | 53 | 15 (28.3%) | 86.67% | 6.67% | 6.67% | - | - |
| Fea z Ponického dvora | 5 | 7.2 | 36 | 18 (50%) | 66.67% | 22.22% | 5.56% | 5.56% | - |
| Cira z Ponického dvora | 4 | 3.75 | 15 | 3 (20%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LEAH | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OKSANA DI MAGGIO ITALIA | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ellis z Blatnických vinic | 25 | 72% | 28% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aika z Vlčího dubu | 53 | 54.72% | 45.28% | 24.14% | 37.5% | 67.6 cm | 63 cm | 108.4 | 54.5 | - | 111.8 | 55 | 0.6 |
| Fea z Ponického dvora | 36 | 44.44% | 55.56% | 31.25% | 50% | 68.6 cm | 63 cm | 109 | 53 | - | 111.4 | 54.2 | - |
| Cira z Ponického dvora | 15 | 60% | 40% | 11.11% | 33.33% | 65 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 7.03125 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Ali Reolup | 0,22217% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,27378% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 3.90625 | 16,59% | 89 |
| COI TOTALE: | 1,33366% |