| Datum narození: | 05-10-2020 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | LO20180781 |
| Mikročip: | 380260160106630 |
| Matka: | DEA |
| Otec: | BALTO |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | - |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 100.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.25 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() BALTO- -COI: 21.18% |
![]() CALIMEROHD A ED 0COI: 20.61% |
![]() Rainman z Molu Es- -COI: 16.58% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Dara Dobromila z Vlčí chaloupky- -COI: 17.35% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() KARIMHD A ED 0COI: 22.88% |
![]() ARON- -COI: 21.91% |
![]() ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|
ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() LIRA- -COI: 21.38% |
DUNCANHD A -COI: 21.78% |
|||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
||||
![]() DEA- -COI: 22.06% |
![]() FEERSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() LAARSHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() CUMAHD A ED 0COI: 19.18% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
DIRAN- -COI: 19.76% |
|||
EVA- -COI: 28.86% |
||||
![]() ANAHIHD B ED 0COI: 23.23% |
![]() RINGO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.20% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() OARA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.83% |
BOREX PASSO DEL LUPOHD B -COI: 19.78% |
|||
URAYA- -COI: 20.00% |
||||
![]() ENGY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARIMMINUM CHALINAHD B -COI: 19.44% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AURELIANO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BALTO | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | - | - | 100% | - | - |
| CALIMERO | 7 | 4.71 | 33 | 11 (33.33%) | 27.27% | 27.27% | - | - | - |
| Rainman z Molu Es | 3 | 4.33 | 13 | 4 (30.77%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 7 | 6.14 | 43 | 25 (58.14%) | 64% | 8% | 12% | 16% | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AURELIANO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BALTO | 3 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CALIMERO | 33 | 48.48% | 51.52% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Rainman z Molu Es | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 43 | 53.49% | 46.51% | 26.09% | 25% | 70.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,20992% | 6.25 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 6.25 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1677% | 7.03125 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Ali Reolup | 0,05554% | 5.46875 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | CUTT | 0,10576% | 6.25 | 19,76% | 144 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,05397% | 3.90625 | 16,29% | 81 |
| CELKOVÝ COI: | 1,08592% |