| Datum narození: | 12-07-2022 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Mumm Folco Des Loups |
| Otec: | FEAR THE MAZIKEEN DELLA FAVOLA DEL LUPO |
| Chovatel: | FOLCO DES LOUPS |
| Majitel: | - |
| Původ: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,61% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.25 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() FEAR THE MAZIKEEN DELLA FAVOLA DEL LUPOHD B ED 0COI: 21.42% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() BABYNYMERIAHD A ED 0COI: 22.28% |
![]() JULIUS CAESAR OLIM PALUSHD A ED 0COI: 19.57% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() IKAHD A ED 0COI: 19.25% |
![]() ARIMMINUM VASSELHD A ED 0COI: 18.42% |
Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
||
ARIMMINUM RAJKAHD A -COI: 20.18% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() Mumm Folco Des LoupsHD A ED 0COI: 19.74% |
![]() Ertrael II z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.69% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Qareen z PeronówkiHD A ED 0COI: 19.21% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Alice Lucky of LukavaHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() Xanthina z Molu EsHD A -COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thanos Folco des Loups | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FEAR THE MAZIKEEN DELLA FAVOLA DEL LUPO | 6 | 7.5 | 45 | 5 (11.11%) | 20% | 80% | - | - | - |
| Baxter Vlčí tlapka | 9 | 7.11 | 64 | 37 (57.81%) | 45.95% | 16.22% | 8.11% | 2.7% | 2.7% |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Artex Radov dvor | 3 | 4.33 | 13 | 8 (61.54%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thanos Folco des Loups | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FEAR THE MAZIKEEN DELLA FAVOLA DEL LUPO | 45 | 55.56% | 44.44% | - | 10% | - | 62 cm | - | - | - | 110.5 | 53.4 | - |
| Baxter Vlčí tlapka | 64 | 48.44% | 51.56% | 25.81% | 30.3% | 68.1 cm | 64 cm | 108.9 | 55.2 | 0.7 | 109.5 | 54.8 | 0.7 |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Artex Radov dvor | 13 | 53.85% | 46.15% | 57.14% | 50% | 49.8 cm | 60 cm | 102.4 | 53 | - | 122 | 52.5 | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aron Malý Bysterec | 0,11482% | 4.6875 | 21,74% | 22 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Hero od Úhoště | 0,10578% | 4.6875 | 17,4% | 38 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6,6 | Ali Reolup | 0,11109% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 5.46875 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | CUTT | 0,05288% | 3.90625 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,05551% | 3.90625 | 18,51% | 30 |
| CELKOVÝ COI: | 0,8276% |