| Nato: | 12-05-2020 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Mumm Folco Des Loups |
| Padre: | OVER THE TOP OLIM PALUS |
| Allevatore: | FOLCO DES LOUPS |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() OVER THE TOP OLIM PALUSHD A ED 0COI: 22.99% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() GRADISCA OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
|
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Mumm Folco Des LoupsHD A ED 0COI: 19.74% |
![]() Ertrael II z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.69% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Qareen z PeronówkiHD A ED 0COI: 19.21% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Alice Lucky of LukavaHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() Xanthina z Molu EsHD A -COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R'Aiko Folco des Loups | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OVER THE TOP OLIM PALUS | 5 | 5.4 | 27 | 9 (33.33%) | 44.44% | - | 11.11% | - | - |
| Baladin Arqeva | 9 | 6 | 54 | 25 (46.3%) | 88% | - | - | 4% | - |
| Eury z Peronowki | 9 | 5.67 | 51 | 16 (31.37%) | 93.75% | 6.25% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R'Aiko Folco des Loups | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OVER THE TOP OLIM PALUS | 27 | 62.96% | 37.04% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Baladin Arqeva | 54 | 46.3% | 53.7% | 20% | 37.93% | 70.4 cm | 64.8 cm | 108.3 | 54.8 | 0.6 | 109.7 | 55.1 | 0.7 |
| Eury z Peronowki | 51 | 47.06% | 52.94% | 29.17% | 22.22% | 68.4 cm | 61.7 cm | 109.3 | 55 | - | 107.1 | 55.2 | 73.3 |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,91169% | 12.5 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Jolly z Molu Es | 1,29525% | 15.625 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Aron Malý Bysterec | 0,22964% | 9.375 | 21,74% | 22 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 7.8125 | 14,97% | 28 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | CUTT | 0,10576% | 4.6875 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,11103% | 4.6875 | 18,51% | 30 |
| COI TOTALE: | 4,39107% |