| Nato: | 18-11-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | РКФ 5668584 |
| Microchip: | |
| Madre: | Moonrise Kingdom Val'Ta De Rapita |
| Padre: | Charlie z Kaľanky |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.93 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Charlie z Kaľanky- -COI: 19.76% |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Aireen Absaroki- -COI: 18.95% |
![]() Akeenah Runar WaawanyankaHD A -COI: 19.48% |
![]() Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Aset Voodoo Wolf z PeronówkiHD A -COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Cenzie z Hvozdecké kotlinyHD A -COI: 18.32% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Keli z Litavské kotlinyHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Moonrise Kingdom Val'Ta De Rapita- -COI: 21.19% |
![]() Megarey Malakhovskiy volkodav- -COI: 21.77% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ajša z Chtelnických lesovHD A ED 0COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Malahovskiy Volkodav Fessalonikiya- -COI: 22.52% |
![]() Farn z Věrné smečkyHD A -COI: 21.02% |
![]() Ceterach Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
|
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Bell Elly z Věrné smečkyHD C -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Aaimee II od ÚhoštěHD A ED 0COI: 22.02% |
![]() Ostin Eden SeveruHD A -COI: 17.47% |
Crying Wolf LupusHD B -COI: 31.13% |
||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Crying Wolf WolfyHD A -COI: 18.13% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Charlie z Kaľanky | 1 | 3 | 3 | 3 (100%) | - | - | - | - | - |
| Juri Oskár Dór | 8 | 5.5 | 44 | 18 (40.91%) | 72.22% | - | - | - | - |
| Baladin Arqeva | 9 | 6 | 54 | 25 (46.3%) | 88% | - | - | 4% | - |
| Eury z Peronowki | 9 | 5.67 | 51 | 16 (31.37%) | 93.75% | 6.25% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Charlie z Kaľanky | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juri Oskár Dór | 44 | 68.18% | 31.82% | 10% | 42.86% | 68.3 cm | 63.5 cm | 108.7 | 55.1 | 0.7 | 107.2 | 55 | 0.6 |
| Baladin Arqeva | 54 | 46.3% | 53.7% | 20% | 37.93% | 70.4 cm | 64.8 cm | 108.3 | 54.8 | 0.6 | 109.7 | 55.1 | 0.7 |
| Eury z Peronowki | 51 | 47.06% | 52.94% | 29.17% | 22.22% | 68.4 cm | 61.7 cm | 109.3 | 55 | - | 107.1 | 55.2 | 73.3 |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hera z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 10 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Argo Přízrak Karpat | 0,42035% | 9.375 | 17,94% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Elba z Rofa | 0,24113% | 9.375 | 25,96% | 6 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 9.375 | 14,97% | 28 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ira z Litavské kotliny CS | 0,10864% | 4.6875 | 15,7% | 23 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Bonie Mrazivé ticho | 0,1087% | 5.46875 | 14,56% | 16 |
| COI TOTALE: | 3,20675% |