| Nato: | 27-04-2024 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2487741 |
| Microchip: | 380260004808631 |
| Madre: | DIANELLA DEI SERLUPI |
| Padre: | ALYEN |
| Allevatore: | PERCASSI GIULIA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,67% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.64 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ALYENHD A ED 0COI: 26.01% |
![]() AIKO SIBILLINIHD B ED 0COI: 23.33% |
![]() ARIMMINUM WAKANHD A ED 0COI: 20.70% |
![]() QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Dolga Malý BysterecHD C -COI: 22.55% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM QUEEN OF WOLVESHD A -COI: 20.48% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() DIANELLA DEI SERLUPIHD B ED 0COI: 18.27% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
![]() Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Arab MidgardhusHD A ED 0COI: 26.91% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Freya Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() MIAHD B ED 0COI: 24.79% |
![]() INUIT- -COI: 24.16% |
![]() KING ARTHUR- -COI: 21.51% |
ATROX- -COI: 27.79% |
|
ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
||||
![]() HELLY PASSO DEL LUPO- -COI: 23.71% |
AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
EDA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.62% |
||||
![]() KIMBERLY INUIT- -COI: 26.66% |
![]() ZEUS- -COI: 22.84% |
OXERHD A -COI: 21.78% |
||
IELA PASSO DEL LUPOHD C ED 2COI: 22.15% |
||||
![]() FIJI- -COI: 28.86% |
PASCALHD A -COI: 20.65% |
|||
OASIA- -COI: 17.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CASH | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALYEN | 4 | 5.25 | 21 | 1 (4.76%) | 100% | - | - | - | - |
| AIKO SIBILLINI | 20 | 5.85 | 117 | 45 (38.46%) | 42.22% | 6.67% | 6.67% | 8.89% | 2.22% |
| ARIMMINUM WAKAN | 6 | 5.33 | 32 | 12 (37.5%) | 66.67% | 25% | - | 8.33% | - |
| QUAN PASSO DEL LUPO | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 42.86% | 42.86% | 14.29% | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CASH | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALYEN | 21 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AIKO SIBILLINI | 117 | 51.28% | 48.72% | 1.67% | - | 69 cm | - | 110.1 | 55.7 | 0.7 | - | - | - |
| ARIMMINUM WAKAN | 32 | 53.13% | 46.88% | 5.88% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| QUAN PASSO DEL LUPO | 17 | 47.06% | 52.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 7 | Ambra Vlčí naděje | 0,1677% | 10.15625 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,32381% | 7.8125 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,10898% | 4.6875 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Athos Chocholan | 0,17304% | 7.03125 | 19,29% | 21 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 5.46875 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7 | Tambury z Rosíkova | 0,05526% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | OASIA | 0,05415% | 3.90625 | 17,79% | 27 |
| COI TOTALE: | 0,93966% |