| Nato: | 27-11-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ira Tawy |
| Padre: | Guy de Maupassant z Molu Es |
| Allevatore: | Navarrewolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.86 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Guy de Maupassant z Molu EsHD A ED 0COI: 19.55% |
![]() Eyco Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 20.48% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Ira TawyHD B ED 0COI: 18.87% |
![]() Akim z Vlčí boudyHD A ED 0COI: 18.68% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Qesta Eden severuHD A -COI: 17.21% |
![]() Argo Sokolí okoHD A -COI: 18.43% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
||
Cina Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Beruška TawyHD A ED BLCOI: 18.43% |
![]() Cater Šedý samotářHD B ED 0COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() Welcome Wolf Eden severuHD A -COI: 19.94% |
![]() Bengie z Katusického dvoraHD A -COI: 16.34% |
Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
||
Dolores Eden severuHD C -COI: 17.86% |
||||
![]() Paige Eden severuHD B -COI: 20.43% |
Crying Wolf LupusHD B -COI: 31.13% |
|||
Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ciri Navarrewolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ira Tawy | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Beruška Tawy | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Welcome Wolf Eden severu | 2 | 8 | 16 | 5 (31.25%) | 100% | - | - | - | - |
| Paige Eden severu | 4 | 4 | 16 | 7 (43.75%) | 100% | - | - | - | - |
| Ešír Eden severu | 4 | 2.75 | 11 | 7 (63.64%) | 28.57% | 71.43% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ciri Navarrewolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ira Tawy | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beruška Tawy | 7 | 28.57% | 71.43% | 50% | 40% | 71 cm | 63 cm | 107 | 54.9 | - | 109.5 | 54.8 | - |
| Welcome Wolf Eden severu | 16 | 37.5% | 62.5% | 16.67% | 30% | 72 cm | 62 cm | 102.8 | 55.6 | - | 112.4 | 54.3 | 0.7 |
| Paige Eden severu | 16 | 56.25% | 43.75% | 33.33% | 14.29% | 67.7 cm | 64 cm | 110 | 54.8 | - | 107.8 | 55.8 | - |
| Ešír Eden severu | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 42.86% | 70 cm | 61.3 cm | - | - | - | 108.9 | 54.1 | 0.8 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7 | Atos Heol CS | 0,32164% | 7.8125 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ali Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | CUTT | 0,10576% | 6.25 | 19,76% | 144 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.03125 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Asta Ladce CS | 0,06116% | 3.90625 | 25,76% | 31 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 3.90625 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,96791% |