| Nato: | 23-09-2012 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO12147760 |
| Microchip: | #### |
| Madre: | FAN PASSO DEL LUPO |
| Padre: | ARAGORN |
| Allevatore: | FRESIA ALESSANDRO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.63 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARAGORNHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() AINEHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() FAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 18.74% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
Ax z Kladenské záře CS- -COI: 16.85% |
|||
Deny Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
![]() Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Aron z Jitčina dvora CSHD A -COI: 22.43% |
|
Brita ze Šedého dolu CSHD D -COI: 10.56% |
||||
![]() Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Tola z Pohraniční stráže- -COI: 3.40% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
![]() Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Ajax Břevnovská stopa CSHD C -COI: 21.29% |
||
Asi z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LUCKE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAGORN | 7 | 5.86 | 41 | 8 (19.51%) | 62.5% | 25% | - | - | 12.5% |
| DRYAS | 3 | 5.67 | 17 | 4 (23.53%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 20 | 5.1 | 102 | 38 (37.25%) | 71.05% | 21.05% | 5.26% | - | 2.63% |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LUCKE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAGORN | 41 | 58.54% | 41.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DRYAS | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 102 | 51.96% | 48.04% | 3.77% | 6.12% | 68 cm | 62.7 cm | - | - | - | 109.4 | 53.1 | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | CLOVER | 1,77648% | 18.75 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Carmen Vlčí stezka | 0,90582% | 15.625 | 19,83% | 26 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 3 | Charon Šedá eminence | 1,55968% | 17.96875 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,21873% | 10.9375 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,44323% | 12.5 | 16,83% | 38 |
| 9 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 11.71875 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Exa Vopa CS | 0,16082% | 7.03125 | 12,32% | 24 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,15835% | 7.03125 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Aska Jimili CS | 0,05386% | 4.6875 | 12,42% | 33 |
| COI TOTALE: | 5,61796% |