| Nacido: | 31-10-2007 |
| Sexo: | Hembra |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bengie z Uher |
| Padre: | Eligo z Peronowki |
| Criador: | Spirit of the Wolf |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | DE |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.11 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enjalie Spirit of the Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bengie z Uher | 5 | 7.4 | 37 | 4 (10.81%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Alexis od Joan | 2 | 9.5 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 40% | 40% | - | - |
| Brita Zepeř CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | - | 20% | - | 80% | - |
| Exa Vopa CS | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | - | 28.57% | 14.29% | - |
| Asta Vopa CS | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enjalie Spirit of the Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bengie z Uher | 37 | 62.16% | 37.84% | 8.7% | - | 68.5 cm | - | 110 | 52.8 | - | - | - | - |
| Alexis od Joan | 19 | 63.16% | 36.84% | 25% | 42.86% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita Zepeř CS | 11 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 50% | 68 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Exa Vopa CS | 24 | 50% | 50% | 41.67% | 66.67% | 70.2 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Vopa CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 33.33% | 20% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Atos Heol CS | 0,85772% | 15.625 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Káj z Rosíkova CS | 0,51517% | 9.375 | 31,93% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Exa Vopa CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 24 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,92804% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 28 | ♂ 6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,66211% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 6.25 | 6,33% | 31 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,14834% | 11.71875 | 1,36% | 30 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,15857% | 11.71875 | 8,35% | 38 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,3072% | 7.03125 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 6.25 | 3,4% | 37 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| COI TOTAL: | 8,35967% |