| Nato: | 04-09-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO16174244 |
| Microchip: | 380260002760693 |
| Madre: | ASTRA |
| Padre: | DUNGIE DARKO LUPI DEL MONTALE |
| Allevatore: | SABATINI ANTONINO (LUPI DEL VELINO) |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,97% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.83 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() DUNGIE DARKO LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 24.28% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() LEAH SILVER DELL'IRCO SORTIEREHD A ED 0COI: 19.89% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() MAYA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ASTRAHD B ED 0COI: 23.23% |
![]() RINGO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.20% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() OARA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.83% |
![]() BOREX PASSO DEL LUPOHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() URAYA- -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ENGY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARIMMINUM CHALINAHD B -COI: 19.44% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BURRINA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASTRA | 4 | 5.75 | 23 | 9 (39.13%) | 22.22% | 11.11% | - | - | - |
| ENGY PASSO DEL LUPO | 4 | 8 | 32 | 15 (46.88%) | 33.33% | 33.33% | - | - | - |
| LIU PASSO DEL LUPO | 6 | 6.17 | 37 | 5 (13.51%) | 60% | 40% | - | - | - |
| ARIMMINUM CHALINA | 5 | 4.8 | 24 | 8 (33.33%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BURRINA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASTRA | 23 | 52.17% | 47.83% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ENGY PASSO DEL LUPO | 32 | 46.88% | 53.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LIU PASSO DEL LUPO | 37 | 43.24% | 56.76% | 6.25% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM CHALINA | 24 | 45.83% | 54.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,30779% | 15.625 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 1,2595% | 15.625 | 20,03% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4,5 | CUTT | 1,26914% | 17.1875 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,7 | Charon Šedá eminence | 0,55703% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | CLOVER | 0,22206% | 6.25 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Cira Volání rodu | 0,11165% | 6.25 | 18,16% | 19 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Kama Hlas divočiny CS | 0,17191% | 5.46875 | 21,63% | 32 |
| COI TOTALE: | 5,55442% |