| Nato: | 25-02-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Basinka de Invernalia |
| Padre: | Hacker de La Gretosa |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,88% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.29 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Hacker de La GretosaHD B ED 0COI: 21.90% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Basinka de InvernaliaHD B ED 0COI: 25.99% |
![]() Gaap II z PeronówkiHD A ED 0COI: 26.22% |
![]() Divo Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 22.28% |
![]() Balrog z PeronowkiHD A -COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Akira Spirit of the Wolf- -COI: 19.90% |
Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
|||
Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Cora de NaraíoHD B ED 0COI: 23.18% |
Ares de NaraíoHD A ED 0COI: 21.91% |
![]() Cairo SotisHD A ED 0COI: 22.13% |
Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
|
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Bella Gioia vom DreiburgenblickHD B -COI: 20.04% |
Cirus spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 19.50% |
|||
Ela Zlatá PalzHD A ED 0COI: 19.98% |
||||
![]() Whispering Wolf AbeytuHD A ED 0COI: 23.92% |
![]() Balrog z PeronowkiHD A -COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Iowa vom Westerwälder BergHD A -COI: 19.55% |
Chester Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.63% |
|||
Daschka vom Westerwälder BergHD A ED 0COI: 18.95% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Africa de Las Murallas del Lobo | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Basinka de Invernalia | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | - | - | - | - | - |
| Cora de Naraío | 2 | 6 | 12 | 12 (100%) | 8.33% | 16.67% | - | - | - |
| Whispering Wolf Abeytu | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | - | 100% | - | - | - |
| Iowa vom Westerwälder Berg | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Daschka vom Westerwälder Berg | 3 | 6 | 18 | 10 (55.56%) | 40% | 50% | - | 10% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Africa de Las Murallas del Lobo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Basinka de Invernalia | 3 | - | 100% | - | 33.33% | - | 62 cm | - | - | - | 112 | 54.4 | - |
| Cora de Naraío | 12 | 33.33% | 66.67% | - | 12.5% | - | 64 cm | - | - | - | 110.9 | 54.7 | 0.6 |
| Whispering Wolf Abeytu | 6 | 50% | 50% | 33.33% | - | 69 cm | - | 105.7 | 54.3 | - | - | - | - |
| Iowa vom Westerwälder Berg | 20 | 60% | 40% | 8.33% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Daschka vom Westerwälder Berg | 18 | 61.11% | 38.89% | 9.09% | 14.29% | 70 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 4 - ♀ 4,5,5 | Jolly z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Carr Malý Bysterec | 0,23006% | 7.8125 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Dak Kollárov dvor | 0,12079% | 7.03125 | 28,12% | 32 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 11.71875 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Dia Kollárov dvor | 0,12079% | 4.6875 | 28,12% | 8 |
| 10 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,44516% | 13.28125 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Eda Slňava | 0,31284% | 8.59375 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,16191% | 5.46875 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 5.46875 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ambra Vlčí naděje | 0,0559% | 3.90625 | 19,57% | 68 |
| COI TOTALE: | 3,40365% |