| Nato: | 29-08-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO195304 |
| Microchip: | 380260101330955 |
| Madre: | TALA LUPI DEL MONTALE |
| Padre: | DUNGIE DARKO LUPI DEL MONTALE |
| Allevatore: | ALLEVAMENTO LUPI DI MONTE FELTRO |
| Proprietario: | CRIVELLARI FRANCESCA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,31% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.90 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3895449398
|
![]() DUNGIE DARKO LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 24.28% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() LEAH SILVER DELL'IRCO SORTIEREHD A ED 0COI: 19.89% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() MAYA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() TALA LUPI DEL MONTALE- -COI: 20.66% |
![]() Blizzard Amant GrisHD A ED 0COI: 24.65% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Grey spod ĎumbieraHD B -COI: 26.23% |
![]() Dino z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raduno CLC Reggio Emilia Giudice: Rehanek Petr (CZ) |
16-03-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 2 | |
||
| Internazionale di Ravenna Giudice: Chmiel Boguslaw |
25-04-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BACH | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| DUNGIE DARKO LUPI DEL MONTALE | 11 | 5.82 | 64 | 39 (60.94%) | 20.51% | 7.69% | - | - | - |
| ARES | 2 | 6 | 12 | 4 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| AMOR PASSO DEL LUPO | 8 | 6.13 | 49 | 6 (12.24%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BACH | 7 | 71.43% | 28.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DUNGIE DARKO LUPI DEL MONTALE | 64 | 45.31% | 54.69% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARES | 12 | 50% | 50% | 16.67% | - | 66 cm | - | 109.7 | 54.8 | - | - | - | - |
| AMOR PASSO DEL LUPO | 49 | 48.98% | 51.02% | 4.17% | 4% | 72 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Arys z Oravy | 0,95371% | 12.5 | 25,96% | 32 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Adon Irpruš | 0,17135% | 5.46875 | 21,06% | 43 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 2,23618% |