| Nato: | 22-05-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Uno Sabra Grey Střípek snů |
| Padre: | Krek Srdcerváč |
| Allevatore: | Střípek snů |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.40 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Krek SrdcerváčHD A ED 0COI: 22.85% |
![]() Secchi LupusekHD A -COI: 25.59% |
![]() Urobach z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Callisto z PeronówkiHD A -COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Gája SrdcerváčHD A ED 0COI: 19.46% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Uno Sabra Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.18% |
![]() Jorett Volch Střípek snůHD A -COI: 20.61% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
|||
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Annabela z Vlčí boudyHD A ED 0COI: 18.68% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Qesta Eden severuHD A -COI: 17.21% |
![]() Argo Sokolí okoHD A -COI: 18.43% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
||
Cina Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Car Corry Střípek snů | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Krek Srdcerváč | 2 | 7.5 | 15 | - | - | - | - | - | - |
| Secchi Lupusek | 10 | 5 | 50 | 32 (64%) | 25% | - | - | - | - |
| Urobach z Peronowki | 8 | 5.25 | 42 | 22 (52.38%) | 68.18% | 4.55% | - | - | - |
| Belke Outlaws Heaven | 7 | 5 | 35 | 9 (25.71%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Draco z Peronowki | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Car Corry Střípek snů | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Krek Srdcerváč | 15 | 80% | 20% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Secchi Lupusek | 50 | 44% | 56% | 9.09% | - | 67 cm | - | 108.6 | 54.2 | 0.7 | - | - | - |
| Urobach z Peronowki | 42 | 61.9% | 38.1% | 15.38% | 12.5% | 67.5 cm | 61.5 cm | 106.7 | 54.1 | - | 110.6 | 53.7 | - |
| Belke Outlaws Heaven | 35 | 68.57% | 31.43% | - | 18.18% | - | 63.5 cm | - | - | - | 106.2 | 53.1 | - |
| Draco z Peronowki | 22 | 68.18% | 31.82% | 6.67% | 14.29% | 65 cm | 67 cm | - | - | - | 107.5 | 53 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,38848% | 8.59375 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 4.6875 | 18,46% | 46 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 7 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,28358% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| COI TOTALE: | 1,77214% |