| Nato: | 18-06-2026 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | CMKU/CSV/7768/26 |
| Microchip: | |
| Madre: | Dolly Mima Hlas vlka |
| Padre: | Go Camo z Molu Es |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | N/D % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | N/D % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Go Camo z Molu EsHD A ED 0COI: 19.55% |
![]() Eyco Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 20.48% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Dolly Mima Hlas vlkaHD A ED 0COI: 21.99% |
![]() ATHANOR LUPUS OPOSSUMHD A ED 0COI: 23.30% |
![]() BURNING SKYHD A ED 0COI: 20.34% |
![]() FORESTA INCANTATA BOROMIRHD A ED 0COI: 19.13% |
Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
||||
![]() MIAHD B ED 0COI: 24.79% |
INUIT- -COI: 24.16% |
|||
KIMBERLY INUIT- -COI: 26.66% |
||||
![]() GLOCK PACK CHABLIS DO SOLHD A ED 0COI: 19.86% |
![]() EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALEHD A ED 0COI: 20.44% |
Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
||
RAY OF SUN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA GALATHILIONHD B ED 0COI: 20.81% |
GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.76% |
|||
FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
||||
![]() Anarchie Hlas vlkaHD A ED 0COI: 21.73% |
![]() Chaan Čono z Molu EsHD B ED 0COI: 20.65% |
![]() Cézar Vlčí démonHD A -COI: 23.62% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
|
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
|||
Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
||||
![]() GINGER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.74% |
![]() NANOOK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.64% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
||
ESTER PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
||||
![]() QUANA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 22.57% |
CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
BIANCA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 18.82% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aura Ayla Greycamo | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dolly Mima Hlas vlka | 1 | 3 | 3 | 3 (100%) | - | - | - | - | - |
| Anarchie Hlas vlka | 2 | 3.5 | 7 | 2 (28.57%) | 50% | - | - | - | - |
| GINGER PASSO DEL LUPO | 3 | 6 | 18 | 2 (11.11%) | 50% | - | 50% | - | - |
| QUANA PASSO DEL LUPO | 7 | 4.86 | 34 | 12 (35.29%) | 41.67% | - | - | - | - |
| BIANCA PASSO DEL LUPO | 2 | 8.5 | 17 | 6 (35.29%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aura Ayla Greycamo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dolly Mima Hlas vlka | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Anarchie Hlas vlka | 7 | 71.43% | 28.57% | 20% | 50% | 66 cm | 64 cm | 107.6 | 53.8 | - | 107.8 | 54.7 | - |
| GINGER PASSO DEL LUPO | 18 | 55.56% | 44.44% | 30% | 25% | 68.3 cm | 62 cm | 109.5 | 54 | - | 111.3 | 54.9 | - |
| QUANA PASSO DEL LUPO | 34 | 52.94% | 47.06% | - | 6.25% | - | 61 cm | - | - | - | 111.5 | 54.1 | - |
| BIANCA PASSO DEL LUPO | 17 | 17.65% | 82.35% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 5 | Yukon z Molu Es | 1,59106% | 28.125 | 19,82% | 62 |
| 4 | ♂ 3 - ♀ 6,6,7 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,63965% | 16.40625 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 7 | Eligo z Peronowki | 0,21161% | 13.28125 | 18,21% | 91 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Hero z Rofa | 0,22792% | 7.8125 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 7,7 | Alexis od Joan | 0,2124% | 7.8125 | 12,59% | 19 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 7,7 | Andy od Chrudimky CS | 0,22642% | 7.8125 | 17,9% | 19 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 7,7,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 8.59375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,27246% | 7.03125 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,15744% | 5.46875 | 20,03% | 38 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | CUTT | 0,10576% | 6.25 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 3.90625 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 3.90625 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 3.86677% |