| Nato: | 03-11-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Yukon z Molu Es |
| Padre: | Eyco Spirit of the Wolf |
| Allevatore: | z Molu Es |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,55% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.39 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A70 J1 Og Qs Xv53,6 Xf107,1 |
| Contatti: |
776082084
|
![]() Eyco Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 20.48% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
![]() Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
|
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Césia Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
![]() Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cita z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
||||
![]() Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Go Camo z Molu Es x Gája Srdcerváč 2020-06-21 | |||||
| Only one Nanoo Srdcerváč ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A63,0 OF Xf109,52 Xv53,17 Xh0,63 Xhs18,25 Xb18,25 Xe |
| Go Camo z Molu Es x Carpatia Šungmánitu-ha Khoyáke 2020-12-03 | |||||
| Hókahé Šungmánitu-ha Khoyáke ♂ | - | - | - | - | |
| Hok'ee Šungmánitu-ha Khoyáke ♂ | - | - | - | - | |
| Hiawatha Šungmánitu-ha Khoyáke ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Hanwí Šungmánitu-ha Khoyáke ♁ | - | - | - | - | A67,0 H15 OB S2 Xf107,46 Xv55,22 Xh0,65 Xhs16,42 Xb16,42 Xe |
| Hanwakhan Šungmánitu-ha Khoyáke ♁ | HD B | ED 0 | n/n | n/DW | A64,5 D6 D11 F2 K1 OC S1 Xf106,98 Xv55,81 Xh0,58 Xhs17,05 Xb18,60 Xe Qp |
| Go Camo z Molu Es x Dolly Mima Hlas vlka 2026-06-18 | |||||
| Archibald Greycamo ♂ | - | - | - | - | |
| Amie Rose Greycamo ♁ | - | - | - | - | |
| Aura Ayla Greycamo ♁ | - | - | - | - | |
| Prova | Data | Luogo | Qualifica |
|---|---|---|---|
| ZOP | 18-07-2019 | Roudne (CZ) | Approved |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klubová výstava Ceskoslovenských vlcáku Nadejkov (CZ) Giudice: Tibor Havelka (SK) |
16-04-2017 | Baby (3-6 onths) | Molto promettente | 3 | |
||
| German Winner Show 2017 Giudice: Blessing Regina |
08-11-2017 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | 2 | |
||
| World Dog Show Liezpig Giudice: Stefan Sinko & Zidar Miroslav |
11-11-2017 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | - | |
||
| DUO CACIB BRNO I Giudice: Bruno Nodalli |
03-02-2018 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
| DUO CACIB BRNO II Giudice: Fricke Claus - Peter |
04-02-2018 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 3 | |
||
| Speciální výstava CSV KCHCSV CR Giudice: Jindrich Jedlicka |
16-09-2018 | Middle class | Buono | - | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Go Camo z Molu Es | 3 | 3 | 9 | 4 (44.44%) | 25% | - | - | - | - |
| Eyco Spirit of the Wolf | 2 | 7.5 | 15 | 5 (33.33%) | 60% | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Ars z Vel'kej Fatry CS | 2 | 4 | 8 | 1 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Go Camo z Molu Es | 9 | 44.44% | 55.56% | - | 60% | - | 64.7 cm | - | - | - | 108 | 54.7 | - |
| Eyco Spirit of the Wolf | 15 | 53.33% | 46.67% | 25% | 14.29% | 69.5 cm | 63 cm | 107.2 | 54.4 | - | 109.5 | 54 | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Ars z Vel'kej Fatry CS | 8 | 62.5% | 37.5% | 20% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 7 | Atos Heol CS | 0,10721% | 8.59375 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 5.46875 | 12,4% | 15 |
| COI TOTALE: | 0,43565% |